Каучукова Rubber Base Nika Zemlyanikina Dust Free, 10 мл

Доставка
Варіанти оплати
Наші переваги
  • Відправлення в день замовлення
  • Безкоштовна доставка від 2000 грн
  • Зручні способи оплати
  • Кращі ціни

База, яка не порошить при знятті фрезою (рекомендуємо зелений або чорний комір). Призначена для професійного використання. Розроблено для майстрів, у яких алергія на пил і різкі запахи!
Унікальна розробка практикуючого майстра з 17-річним досвідом роботи в сфері нейл-індустрії поєднує в собі новітні технології матеріалів і потреби майстрів. Мінімальна кількість кислот в складі бази не приносить шкоди нігтьовій пластині, не пересушує її і не призводить до оніхолізісу і інших проблем в процесі носіння і після зняття бази з нігтів. Низькотемпературна формула каучукової бази виключає сильне нагрівання нігтьової пластини в процесі полімеризації, а значить покупець не буде відчувати сильне печіння в лампі.

Раббер база від Nika Zemlyanikina- це комфорт в роботі. База має "розумну" консистенцію і не затікає в бічні валики при роботі, при цьому відмінно самовирівнюється навіть на найбільш проблемних нігтях. Ідеальна адгезія (зчеплення) порадує вас навіть з найпроблемнішими клієнтами, включаючи людей з гіпергідрозом. Продуманий флакон має широке горлечко і цим виключає появу бульбашок в базі, а значить, економить ваш час при нанесенні. Не має різкого запаху. В процесі носіння база не дає усадку і не відшаровується навіть без запечатування торців нігтьової пластини.

Ідеальний продукт для майстрів з будь-яким досвідом роботи або зовсім без нього. База розчинна Ремувер будь-яких торгових марок і сумісна з усіма відомими гель-лаками. При спилювання фрезером не забиває фрезу. Може використовуватися як в роботі з гель-лаками, так і з гелем.
* База містить мінімум агресивних компонентів, тому для поліпшення адгезії радимо Вам використовувати кислотний праймер, або готувати нігтьову пластину більш грубим абразивом.

Об`єм
10 мл
Информация о производителе
Бренд
Nika Zemlyanikina
Знайти схожі

На жаль, відгуків поки що немає

  • Схожі товари
  • Також купують