Пінки для вмивання!

13.10.2021

Пінки для вмивання - це найефективніший спосіб очищення обличчя. Це той продукт, який потрібен всім без винятку. Вкрай важливо, правильно очищати шкіру обличчя від забруднень, залишків макіяжу та інших забруднень.

Тримати свою шкіру в чистоті, це дуже важливо, якщо ми говоримо про чисту і здоровій шкірі. Також, варто враховувати той момент, якщо Ви використовуєте які-небудь засоби для зволоження, не варто їх наносити на неочищеними шкіру. Як мінімум, догляд нікуди не проникне через забруднень на обличчі, як максимум, це буде "листковий пиріг" на шкірі.

Зараз ми розповімо, чим відрізняються кошти для вмивання, як вибрати свій ідеальний продукт і як правильно, використовувати даний засіб.

Чим відрізняються пінки для вмивання?

Давайте розберемося, в чому основні відмінності цих очищувальних засобів для вмивання. Вони відрізняються ПАР (поверхнево-активні речовини). Саме вони і очищають на шкіру. Дуже важливо, мати як мінімум, поверхове розуміння про цих речовинах, щоб підібрати собі продукт або довіртеся консультанту по підбору догляду. Пінки для вмивання, відрізняються своєю текстурою. Тут вже краще вибирати, для себе максимально підходяще. Вам подобається збивати піну в руках або ж Ви, хочете отримувати відразу готову пінку. Вам подобаються більше рідкі текстури або густі.

І звичайно ж, вони відрізняються своїми активними речовинами. Це може бути пінка з кислотами, вітаміном С, рослинними екстрактами і навіть ретинолом. Тут вже важливо розібратися, що саме потрібно вашої шкіри і виходячи з цього, вже вибирати - очищає засіб.

Як вибрати пінку для вмивання?

Ми вже розібралися, чим відрізняються ці продукти. Тепер давайте розберемо кожен пункт окремо. В першу чергу, ми дивимося на те, які ПАР в складі кошти. Це дуже важливий момент. Від набору ПАР в складі, буде залежати те, як пінка буде очищати. Чому так важливо дивитися ПАР в складі кошти? Давайте розберемося. На самій поверхні шкіри, є такий собі бар'єр. Уявіть собі невеликі цеглинки і цемент. Цеглинки - це клітини епідермісу, цемент - це ліпіди, то що, умовно кажучи, склеює їх. І ось коли, ми використовуємо агресивні засоби, пінка знімає з шкіри не тільки бруд, але і розчиняє наші ліпіди. В кінцевому підсумку, цеглинки залишилися. А ліпіди пошкоджені і починає відбуватися - трансепідермальних втрата води. Це коли, зсередини шкіри, вода починає виходити через поверхню шкіри, наші ліпіди не справляються і не утримують її. В кінцевому підсумку, нас турбує сухість, стягнутість і інші "принади". Отже, будь ПАР потрібно уникати. Це аніонні ПАР (Sodium Lauryl Sulfate (SLS), Sodium Laureth Sulfate (SLES), Sodium Myreth Sulfate (SMS). Це найдешевші, агресивні ПАР, які можуть порушувати бар'єрну функцію шкіри. М'які ПАР, це Coco-Betaine, Cocamidopropyl Betaine, Coco-Glucoside, Carpylyl / Capryl Glucoside. насправді, їх більше. Ви можете дивитися в Google, які ПАР до яких відносяться, так як в цю статтю, ми не можемо все вмістити. Ще важливий момент, якщо в пінці до прикладу 6 м'яких ПАР і 2 агресивних, скоріше за все, це пінка буде досить м'якою. Так як, м'які ПАР, буде компенсувати вплив жорстких.

Як зрозуміти, що пінка для очищення не підходить?

Якщо у Вас вже є засіб для очищення, але Ви не розумієте, підходить Вам засіб чи ні. Як все таки зрозуміти, чи гарний у Вас очищуючий засіб? Насправді, завдання пінки - очистити шкіру. Це її базова функція. Після вмивання, у Вас не повинна "скрипіти" шкіра. Шкіра шкіра як би "хрумтить" від дотиків, це не є - добре. Значить Ви змили те, що змивати не потрібно. Ваша шкіра не повинна бути стягнута після очищення. В цілому, не повинно бути ніяких, неприємних відчуттів.

На які активні компоненти варто звертати увагу при виборі засобу для чищення?

Відразу враховуємо перший і важливий момент. Очищуючий засіб призначений в першу чергу для очищення. Не варто сподіватися, що пінка позбавити Вас від акне або зморшок. Це не завдання даного засобу. Але, ми можемо звертати увагу на додаткові компоненти. Наприклад, якщо у Вас тьмяна, пігментована шкіра, можна розглянути, що очищає гель Rejudicare з вітаміном С . Якщо у Вас чутлива шкіра, Ви часто реагуєте на нові компоненти в догляді, вибирайте максимально базові, "спокійні" пінки, які не містять велику кількість екстрактів. Наприклад Atopalm пінка-мус.

Якщо Ваша шкіра жирна, схильна до запалень, комедони. Розглядайте очищаючі засоби з кислотами, наприклад - саліцилової кислотою. Таким єlovoy-kislotoy-cu-skin-dr.solution-cicaming-gel-cleanser-150g / "> гель для вмивання від Cu Skin або ж, Ви можете розглянути легкі кошти для вмивання на основі міксу кислот. Такі кошти будуть окисліться рН баланс шкіри , завдяки кислотам. А у проблемної шкіри, рН завжди прагне піднятися вгору. Таким гелем є By Wishtrend Acid Duo Gel Cleanser .

Якщо Ваша шкіра суха, чутлива. Звертайте Вашу увагу, на максимально м'які засоби. Було б чудово, якби це засіб, було у вигляді молочка з великою кількістю, зволожуючих компонентів. Наприклад DCL Balansing Cleanser .

Як правильно вмиватися пінкою для вмивання?

Є кошти, які призначені для щоденного використання, ними Ви можете користуватися вранці і ввечері. Добре спінив пінку в руках, якщо звичайно це не готова пінка. І пройшлися масажними рухами по обличчю. Добре змили залишки теплою водою. Не потрібно тримати пінку, довгий час на обличчі. Буквально 20-30 секунд, цього буде достатньо. Якщо пінка глибоко-очисна (зазвичай це вказано), використовуйте відповідно до інструкції. У вечірньому застосуванні, пінка використовується після гідрофільного масла. Якщо Ви не використовуєте масло, тоді можете відразу вмиватися пінкою. Після пінки, використовуйте хоча б крем. Пінка НЕ зволожить вашу шкіру в достатній кількості.

Коментарі

Не знайдено дописів

Написати відгук