Тонер з мигдальною кислотою WISHTREND Mandelic Acid 5% Skin Prep Water 120 мл
- Просмотреть список опций
КОД | Об`єм | Доступність | Ціна | ||
---|---|---|---|---|---|
![]() |
59594332222222
|
Немає у наявності
|
400.00 грн. | ||
![]() |
МБ-00002390
|
Немає у наявності
|
865.00 грн. |
М'який тонер на основі 5% мигдальної кислоти від By Wishtrend. Відразу хочеться відзначити, що продукт дуже м'який за дією, не викликає подразнень і лущення. Працює максимально делікатно.
Для кого підійде тонер?
Мигдальний кислота рекомендована для себопрофіцітной (жирної / комбі) шкірі, для шкіри з акне, при закритих і відкритих комедонах. Вона надає антисептичну дію, вона очищає пори і працює з закритими комедонами. Пригнічує процеси синтезу меланіну, тому її рекомендують при пігментації.
Вона підходить навіть самій чутливій шкірі, так як має дуже низький, дратівливий потенціал.
Крім 5% мигдальної кислоти, в тонер додали:
- Бета-глюкан - так як, мигдальна кислота, має властивість - підсушувати шкіру, в продукт додали зволожуючий компонент, який також перешкоджає втрати вологи.
- Пантенол - заспокійливу дію.
- Екстракт кореня солодки, екстракт солодкого мигдалю, гіалуронова кислота, екстракт центелли - інгредієнти, які будуть працювати над зволоженням, пом'якшенням і заспокоювання шкіри.
Спосіб застосування. Застосовуйте краще в вечірньому догляді. Наносимо ватним диском на сухе, чисте обличчя. Через 5-7 хвилин, продовжуємо догляд. Не наносіть зверху тонера: аскорбінову кислоту, ретинол, інші кислоти, бензоїл пероксид. Обов'язково закривайте цей продукт, сироваткою або кремом. Можна використовувати до 5-ти разів на тиждень.
- тонер для лица
- для всех типов кожи
- Для проблемной кожи
- Для сухой кожи
- Для чувствительной кожи
- антибактериальное действие
- выравнивание рельефа
- отшелушивание
- придает коже сияние
- противоспалительное
- миндальная кислота
- Экстракт центеллы азиатской