Про нас

Магазин Iva Beauty – це простір лише найкращої косметики з усього світу. Наша мета, це вибрати для Вас виключно найкращі продукти та надати високий сервіс.

В нашій команді є лікар-косметолог з вищою медичною освітою, тому вона зможе підібрати Вам індивідуально косметичні товари після детальної онлайн консультації.

Наше завдання не просто продати Вам баночки. Ми з радістю ведемо наших клієнтів протягом  всього шляху використання косметики. Ми зробимо для Вас індивідуальну схему догляду, складемо план роботи та з радістю відповімо на всі Ваші запитання.

Ми працюємо лише з офіційними дистриб'юторами косметики в Україні.

Які бренди можна зустріти у нашому інтернет-магазині?

Acnemy – чудовий іспанський бренд косметики проти акне. Transparent-Lab – продукти цього бренду, славляться своєю дією та досить активним складом. Elegant - аптечний бренд з Індії, який містить саме лікувальні продукти, які здатні вирішити серйозні проблеми зі шкірою. Цей бренд ми продаємо лише після консультації. Phyto-C, Rejudicare, DCL – професійні бренди, які набули популярності у всьому світі. 

Також у нас представлений досить широкий асортимент засобів для волосся. До цього розділу ми ставимося досить серйозно, тому додаємо лише найкращі бренди на українському ринку. Ми представляємо такі бренди як: Rated Green, Curly Shyll, LOLA, Bjorn Axen. Тільки найкращі бренди з ефективним впливом на волосся.