Новинки
Хіти продажу / Бестселери
Про компанію
ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИН BEAUTY BOOM

Ми мультибрендовий магазин, який спеціалізується на товарах для краси особи, тіла, волосся, нігтів і вій.

ПРО МАГАЗИН

Наша компанія розпочала свою роботу з 2012 року, з тих пір ми постійно розширюємося і активно беремо нові висоти. На сьогоднішній день у нас 4 роздрібних магазини в м Дніпро, асортимент із понад 20000 найменувань і безліч різних брендів, в їх число входять як популярні світові торгові марки, так і молоді активно розвиваються компанії, і їх кількість постійно поповнюється.
Ми завжди прагнемо розширити асортимент, виключно якісними і перевіреними товарами. Стежимо за всіма новинками б'юті індустрії, відвідуємо виставки і так само активно в них участь.
Робимо все для того, щоб ви отримали максимально повну інформацію про продукт, швидкі відповіді на всі питання і так само оперативно - отримали своє замовлення. З нами, Ви забудете, що таке чекати посилку, кілька днів.
Гнучка цінова політика та постійна наявність товару, дозволяє нам задовольнити, навіть самого виборчого клієнта. А наявність постійних акцій і вигідних пропозицій, зробить ваш шопінг, ще більш приємним.
Для нас важлива думка кожного клієнта. Тому, ми постійно поліпшуємо свій сервіс і робимо все для того, щоб Ви залишилися задоволені.