Базовий догляд за шкірою

01.09.2021

ЩО ТАКЕ БАЗОВИЙ ДОГЛЯД ЗА ШКІРОЮ?

Всі говорять про базову догляді, як же все-таки зрозуміти, яким він повинен бути і що вкладається, в поняття цих слів. Що повинно бути обов'язково в вашому догляді, ніж можна
знехтувати.

Почнемо мабуть з самого головного етапу, без якого не обійдеться жоден чоловік і це повинно бути постійно у Вас на поличці. Звичайно ж це - очищення. Грамотне, дбайливе очищення - основа базового догляду за шкірою. З цього етапу і починається Ваш шлях, до красивої, сяючою шкірі.

ЯК ВИБРАТИ ОЧИЩЕННЯ ДЛЯ ОСОБИ?

Яке має бути очищення? Вранці, буде досить м'якого гелю для вмивання. Далі, ми дивимося вже на потреби шкіри. Якщо це жирна шкіра, ми можемо звернути увагу на засоби з легкими кислотами або ж, себорегулирующими компонентами. Якщо Ваша шкіра чутлива, радимо звернути увагу на засоби з заспокійливими компонентами. Якщо Ваша шкіра, відчуває сухість, потрібно розглядати кошти з зволожуючими інгредієнтами, звертати увагу на ПАР в засобах, щоб очищає засіб не пересушувати, що не стягувало шкіру.

ЯК ЗРОЗУМІТИ, ЩО засобу для чищення НЕ ПІДХОДИТЬ?

Після очищення, у Вас не повинно бути неприємних відчуттів на шкірі, Ваша шкіра не повинна червоніти, відчувати сухості та стягнутості. Навіть самій жирній шкірі, не потрібно очищення до скрипу. Таким очищенням, можна пошкодити епідермальний бар'єр шкіри, за рахунок чого, себум може виділятися ще в більшій кількості і провокувати висипання.

ВЕЧІРНЄ ОЧИЩЕННЯ.

Перейдемо до вечірнього очищення. Тут би ми порадили звернути увагу, на кошти більш глибокого очищення шкіри. Особливо якщо Ви використовуєте засоби для макіяжу, потрібно розуміти, що пінка або гель, скоріше за все не впорається з глибоким очищенням пір і зняттям декоративною косметикою. Тому у вечірній догляд, краще додати гидрофильное масло. Не лякайтеся, слова масло. Це не класичне масло, яке Ви відразу собі уявили. Це суміш масел з емульгаторами, тому після вмивання, у Вас не буде відчуття масла на обличчі. шкірний себум - це жир і саме масло, здатне добре очищати пори, запобігати появі чорних крапок, знімати залишки макіяжу. Масло - це змивається продукт. Після його використання, Ви додатково, використовуєте Ваше очищуючий засіб.
Якщо у Вас суха шкіра, немає проблеми забитих пір, Ви можете обійтися без гідрофільного масла. Але якщо Вам хочеться відчуття, ідеально чистою шкіри, можете звичайно ж їм теж користуватися. Для сухої шкіри, є прекрасний гідрофільний щербет, корейського органічного бренду Aromatica, після якого, Ви можете не використовувати додаткове, очищуючий засіб.

ТОНЕР ДЛЯ ОСОБИ.

Ну що, ми очистили нашу шкіру. Тепер можна перейти до наступних етапів. Це тінізації. Вибирайте той формат продукту, який Вам імпонує. Це може бути класичний тонер, спеціальні диски, просочені тонером або ж мист. По суті, вони виконують одну функцію, це зволоження, відновлення pH балансу шкіри, підготовка до наступних етапів догляду. Ясна річ, що існують різні продукти. Але ми зараз говоримо про базові засобах. Пам'ятаємо завжди про те, що будь-яка шкіра, вимагає зволоження.

ЯК ВИБРАТИ ТОНЕР?

Якщо у Вас суха шкіра, звертайте увагу на тонера з гелевою текстурою. Вам це обов'язково сподобається. Для сухої шкіри, можна розглянути засоби з хумекантамі. Це гідроскопічністю, поглащающі е вологу з повітря субстанції. Вони витягають воду з дермиса в епідерміс і що ще дуже важливо, вони можуть притягувати воду з повітря. У складі, потрібно звернути увагу, на такі речовини, як: Hyaluronic Acid, Lecithin, Oleic Acid, Linoleic Acid, Glycerin і так далі).

Якщо Ваша шкіра, схильна до жирності, крім зволожуючих компонентів, було б непогано, якби в засобі були і себорегулирующее компоненти. Якщо шкіра реактивна, чутлива, звертайте увагу на тонера з заспокійливими активами, це: чайне дерево, екстракт зеленого чаю, гамамелісу, екстракт ромашки і ще багато, інших компонентів.

ЯК ВИБРАТИ КРЕМ ДЛЯ ОСОБИ.

Коли ми вже визначилися з тонером, вибираємо зволоження. У вашому догляді, обов'язково повинен бути присутнім крем, емульсія або лосьйон. Для чого? Це все, потрібно для того щоб запобігти трансепідермальних ую втрату води. Ви можете вибирати, зручний формат для себе. Якщо Ваша шкіра жирна, звертайте увагу на емульсії, легкі лосьйони. Далі ми вже дивимося на проблеми шкіри, чого не вистачає їй. Це може бути крем із заспокійливим, протівоспалітел ьним або себорегулирующим дією.

Для сухої шкіри, можна сміливо вибирати крему з такими компонентами, як: Shea Butter, Macadamia Oil, Squalan, Demethicon, Lanoline.

Для всіх типів шкіри, можна рекомендувати засоби для підтримки бар'єрної функції шкіри. Це кошти з церамідамі, холестеролом, нж к. Це ті компоненти, з яких складається наш ліпідний бар'єр.

ЯК ВИБРАТИ SPF КРЕМ?

Хотілося б, в базовий догляд - додати SPF крем. Це дуже важливий етап будь-якої людини. Ультрафіолетові промені, діляться на 2 категорії. UVA промені, вони відповідальні за фотостаріння і пігментацію, вони активні - круглий рік. Тому і рекомендуємо використовувати захист від сонця, протягом усього року. UVB промені, нам в зиму не страшні. Вони як раз відповідальні за опіки.

Вибирайте крем по своєму бюджету і потребам. Бажано, щоб це був Ваш основний крем на ранок. І закривав всі ваші потреби, щоб Вам не потрібно було нашаровувати два крему поспіль.

Якщо шкіра - проблемна, реактивна - віддавайте перевагу фізичним фільтрам. Або можете розглянути хімічні фільтри нового покоління, в яких дратівливий потенціал, зведений до мінімуму.

На даний момент на ринку, дуже багато SPF кремів в різній, цінової категорії. Різні текстури, фініш, допоміжні дії. Зараз не складе труднощів, вибрати собі ідеальний, комфортний крем.

Якщо Вам не хочеться, самій собі підбирати догляд, рекомендуємо звернутися в наш магазин. Ми проведемо консультацію, дізнаємося Ваші потреби шкіри і підберемо догляд за вашим потребам.

Коментарі

Не знайдено дописів

Написати відгук