Відгуки

Користуюсь послугами інтернет магазину другий рік, завжди все добре.
Консультанти ввічливі, товар якісний,
швидка доставка. ДЯКУЮ.

Доброї ночі, замовляю на цьому сайті не вперше. Дуже гарне обслуговування, швидка відправка, ввічливий персонал і ціни приємні, тому рекомендую!!! І окреме дякую за подаруночки до замовлень, це дуже приємно????

Дякую за приємний бонус!
До мого замовлення поклали подарунок)

Доброго дня, замовляла доглядову косметику. Відправили замовлення у той же день, це дуже порадувало )) На жаль, немає можливості оплатити накладеним платежем.
Єдине, що дуже розчарувало, це те, що сайт не повністю перекладений українською мовою. В інтерфейсі обрана українська мова, а тексти з‘являються російською. Це неприємно, прошу взяти до уваги.
І на накладній, до речі, які приїхала з товаром, одне слово російське, інше українське. Бізнес в Україні має вестись українською мовою????????

Дуже задоволена замовленням і співпрацею з цим магазином. Швидко відправили і в подарунок додали патріотичні наклейки для манікюру) Дякую ????

Добрий день. Отримала посилочку - дуже вам вдячна! Доставка надшвидка! Хоч і страшнувато було оплачувати всю суму одразу...
За подаруночки - окреме "Дякую"! Дуже дуже приємно отримати їх.

Добрый день кто читает, я заказала заказ но получился не большой казус потому что не совсем в точное место положение отправили,но не смотря на это всё, Полина уделила так много этому своё внимание,вернула полностью всю сумму и оказалась что там немного больше получилось и я просто в восторге от доброты этого человека,что меня не кинули ,не грубили и всё сразу поняли и решили ,большое спасибо вам Полина!!

Дуже задоволена якістю товара, спочатку було страшно оплачувати повністю покупку замість наложеного платежу, але я ні капельки не жалкую. Швидко, якісно і приємно, бо до посилки було додано невеличкий подарунок який гріє душу, дякую❤️

Плохо , нельзя заказать наложенным платежом. Оплата была в субботу до обеда , отправка в понедельник вечером . Заказала гель лаки , на фото один цвет , по факту вообще другое , подставка для фрез не закрывается будто вообще не для них , ни по длине ни по ширине фрезы , болтаются и не закрывается . Пока приняли заказ , так же , 2 чата на Вайбер , и один на телефон. Какой то хаос . Отправила деньги и ощущение было как будто меня надули .

Гарне обслуговування
Швидка доставка ) дякую за подарунок ????

Написати відгук