Відгуки

Днепропетровск . Глинки. Прекрасные консультанты и прекрасные продукты для маникюра. Консультанты всегда хорошо выполняют свою работу и советуют лучшие продукты .Спасибо за вашу работу

Дуже дякую за швидкість обробки замовлення. Відправили в той же день, і прийшло замовлення через день. Гарно упаковано, і на перший погляд товар якісний.

Дуже дякую,швидко і легко оформили, замовлення прийшло за пару днів. Все акуратно та гарно упаковано????

Користуюсь послугами інтернет магазину другий рік, завжди все добре.
Консультанти ввічливі, товар якісний,
швидка доставка. ДЯКУЮ.

Доброї ночі, замовляю на цьому сайті не вперше. Дуже гарне обслуговування, швидка відправка, ввічливий персонал і ціни приємні, тому рекомендую!!! І окреме дякую за подаруночки до замовлень, це дуже приємно????

Дякую за приємний бонус!
До мого замовлення поклали подарунок)

Доброго дня, замовляла доглядову косметику. Відправили замовлення у той же день, це дуже порадувало )) На жаль, немає можливості оплатити накладеним платежем.
Єдине, що дуже розчарувало, це те, що сайт не повністю перекладений українською мовою. В інтерфейсі обрана українська мова, а тексти з‘являються російською. Це неприємно, прошу взяти до уваги.
І на накладній, до речі, які приїхала з товаром, одне слово російське, інше українське. Бізнес в Україні має вестись українською мовою????????

Дуже задоволена замовленням і співпрацею з цим магазином. Швидко відправили і в подарунок додали патріотичні наклейки для манікюру) Дякую ????

Добрий день. Отримала посилочку - дуже вам вдячна! Доставка надшвидка! Хоч і страшнувато було оплачувати всю суму одразу...
За подаруночки - окреме "Дякую"! Дуже дуже приємно отримати їх.

Добрый день кто читает, я заказала заказ но получился не большой казус потому что не совсем в точное место положение отправили,но не смотря на это всё, Полина уделила так много этому своё внимание,вернула полностью всю сумму и оказалась что там немного больше получилось и я просто в восторге от доброты этого человека,что меня не кинули ,не грубили и всё сразу поняли и решили ,большое спасибо вам Полина!!

Написати відгук