Стемпинг для нігтів!

28.08.2021

ЯК ВИБРАТИ? На що звернути увагу?

Почнемо з того, що даний вид декорування нігтів, мабуть найпростіший, але в той же час, шалено красивий і оригінальний. Не завжди можна і зрозуміти, ніготь розмальований або все таки немає. Тому, незважаючи на те, що тенденції нігтьової індустрії, буквально кожен місяць - змінюються. Саме стемпинг, завжди займає лідируючі позиції. Тому вкрай рекомендуємо, обзавестися девайсами для нього і здивувати своїх клієнтів.

ЩО ТАКЕ стемпинг?

По суті, це просто перенесення малюнка штампом зі спеціальною пластини. Все дуже просто звучить, але на ділі, багато хто не може подружитися з цим декором.

У чому ж проблема? Проблеми з ним, виникають через трьох чинників, на які Ви перед покупкою, повинні звернути увагу.

ЯК ВИБРАТИ пластин для стемпінг.

Малюнок повинен бути не вузьким, добре висіченим, потрібної глибини. Не купуйте занадто дешеві пластинки. Швидше за все, там не замислювалися про те, чи правильну глибину вони зробили, чи відповідний малюнок для перенесення. Найчастіше, в таких пластинах або занадто великі малюнки, або дуже маленькі. І Вам буде важко такі малюнки, розподіляти на нігтьової пластини. В наш магазин, ми відібрали тільки найкращі пластини, які перед тим, як запустити в продаж, протестували.

ЯК ВИБРАТИ ШТАМП ДЛЯ стемпинг?

Наступний момент, який може значно ускладнити цей процес - це звичайно ж штамп. Вони бувають занадто жорсткі. І навіть якщо у Вас вийде на нього віддрукувати, в зв'язку з тим, що поверхня жорстка, Ви просто не перенесете малюнок акуратно на ніготь. Нігтьова ж пластина у нас не рівна? Вона з вигинами, тобто і штамп повинен бути, досить пластичний і піддатливий.

І розглянемо протилежний момент. Це коли наш основний інструмент для перенесення звітного малюнка, дуже м'який. Ви їм не зможете чітко захопити малюнок. Якщо сильно натиснете на пластину, при перенесенні - малюнок деформується.

Оптимальніше за все, вибирати штамп середньої жорсткості. Вибирайте краще прозорі штампи. Ви можете відразу бачити остаточний результат, Вам буде максимально легко, перенести малюнок на потрібну ділянку.

ЯК ВИБРАТИ ЛАК ДЛЯ стемпинг?

І найголовніше, це звичайно ж вибір лаку для стемпінга. Вибирайте лак, який призначений для цього дизайну. Виробник подбав про Вас, створив ідеальну консистенцію, потрібний рівень щільності. У цих лаках, оптимальна швидкість висихання лаку. Це дозволить Вам не поспішаючи перенести малюнок. Він не висихнет. Також звертайте увагу на терміни придатності продукту після відкриття. Не використовуйте лак, якщо вже вийшов термін. Так як він буде поступово втрачати свої властивості, відповідно у Вас нічого не вийде.

ЯК ОЧИСТИТИ пластин для стемпінг?

Все дуже просто. Ви можете очистити пластину після використання за допомогою звичайної рідини для зняття лаку. Пам'ятайте ще один важливий момент. Перш ніж наносити лак на платівку, обов'язково протріть її знежирювачем.

ЯК ОЧИСТИТИ ШТАМП ДЛЯ стемпинг?

Це це зробити дуже легко. Є спеціальний ролер для очищення. Але не впадайте у відчай, якщо у Вас його немає під рукою. Це можна також зробити за допомогою звичайного скотчу. А перед роботою з штампом, протріть його знежирювачем, потім пройдіться роллером або ж, звичайним канцелярським скотчем.

ПОМИЛКИ У нанесенні стемпинг.

Якщо Ви хочете перенести стемпинг на нарощені нігті, знежирте ніготь, приберіть всю пил і тільки вже після цього, починайте наносити стемпинг.
Перед тим, як пропонувати даний дизайн клієнту, добре потренируйтесь на типсах. Ви повинні працювати швидко. Якщо будете робити все занадто повільно, лак може схопиться і вже не так добре передруковувати.
Обов'язково закріплюйте стемпинг - топом. Інакше він зітреться. Але не перестарайтеся. Занадто велика кількість топа, може його розмити.
Перш ніж наносити топове покриття, дайте трохи часу, щоб лак просох.

Ми розповіли про всі основні помилки. Підводячи підсумки, хотілося сказати, що це дуже простий дизайн. Він вимагає буквально 2-х годинний відпрацювання і у Вас обов'язково все вийде.

КУПИТИ ВСЕ ДЛЯ стемпинг

У нашому магазині, можна придбати абсолютно всі потрібні девайси для стемпінга. Спеціально для наших клієнтів, ми відібрали тільки найкращі матеріали. Ми дуже відповідально підійшли до вибору нашого асортименту. Придбавши товари у нас, Ви можете бути впевнені, що у Вас точно все вийде. Якщо раптом у Васщось піде не так, Ви завжди зможете звернутися до нас і ми Вам вкажемо на ваші помилки і в кінцевому підсумку, у Вас все вийде.
У нашому асортименті, зібрані тільки найкращі пластини з самими трендовими дизайнами.

Коментарі

Не знайдено дописів

Написати відгук